اريكسن موزيك
آهنگ جديد ايراني

ويلا پيش ساخته

ويلا پيش ساخته ، تنوعي جديد در ساخت ويلا مي باشد كه داراي ويژگي هاي منحصر به فردي است. اين ويلا مي تواند در سريع ترين زمان ممكن ساخته شود و به بهره برداري برسد. ضمن اين كه سازه ي بسيار زيبايي از نظر ظاهري نيز مي باشد. با اين مقاله همراه شويد و اطلاعات بيش تري در مورد اين ويلاها كسب كنيد.

ويلا پيش ساخته

ويلا هاي پيش ساخته نوع نسبتاً جديدي از ويلاها هستند كه در ساخت آن ها از قطعات و اجزاي از پيش ساخته شده اي استفاده مي شود. اتصال قطعات مختلف مي تواند در محيط كارگاهي يا در محل احداث ويلا، انجام شود. نصب سريع ويلا پيش ساخته، از ويژگي هاي بارز اين نوع ويلاها مي باشد. برخورداري از امكانات مختلف مانند اتاق خواب، سرويس بهداشتي و آشپزخانه باعث استقبال روز افزون از اين نوع ويلاها شده است.

ويلا پيش ساخته

ويژگي هاي ويلا پيش ساخته

ويلااي پيش ساخته، همان طور كه از اسمشان مشخص است به صورت آماده و از قطعات از قبل ساخته شده تهيه مي شوند. هزينه هاي پايين اين نوع ويلاها در برابر هزينه هاي ساخت ويلاهاي ديگر كم تر بوده و افراد مختلف امكان خريد آن را دارند. سبكي از ديگر ويژگي هاي ويلا پيش ساخته به شمار مي رود. اين امر سبب سهولت در حمل و جا به جايي آن مي شود. مصالح به كار رفته در ويلا پيش ساخته مقاومت در برابر حوادث طبيعي مانند سيل و زلزله را افزايش مي دهد. عايق بودن در برابر سرما، گرما و صدا نيز جزء ويژگي هاي بارز اين ويلاهاست. قابليت نصب ويلا در شرايط و مناطق مختلف، از جمله مزيت هاي ويلاهاي پيش ساخته است.

ويلا پيش ساخته

انواع ويلا پيش ساخته

شركت هاي سازنده ي ويلا پيش ساخته، انواع مختلفي از اين ويلاها را مي سازند تا براي مقاصد مختلف مورد استفاده قرار گيرند. برخي از انواع اين ويلاهاي آماده عبارتند از:

 • ويلا پيش ساخته ي سبك
 • ويلا پيش ساخته ال اس اف
 • ويلاي پيش ساخته شده با ساندويچ پنل
 • ويلاي پيش ساخته دكوراتيو
 • ويلا پيش ساخته با سازه سبك فولادي
 • ويلا پيش ساخته سريع
 • ويلا چوبي پيش ساخته
 • ويلاي چوبي تيپ ۱
 • ويلاي چوبي تيپ ۲
 • ويلا پيش ساخته ثابت
 • ويلا پيش ساخته با قابليت جا به جايي
 • ويلا پيش ساخته بتني
 • ويلا پيش ساخته پي وي سي
 • ويلا پيش ساخته كاروان مسافرتي
 • ويلا پيش ساخته چوبي تا ۵۰ متر مربع
 • ويلا پيش ساخته چوبي ۵۰ تا ۱۰۰ متر مربع
 • ويلا پيش ساخته چوبي بيش از ۱۰۰ متر مربع
 • ويلاي چوبي پيش ساخته كامليا
 • ويلاي چوبي پيش ساخته آتوسا
 • خانه پيش ساخته طرح نايريكا
 • ويلاي پيش ساخته طرح مينا
 • كاروان مسافرتي- RV01
 • كاروان – RV02
 • كاروان- RV04

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۹:۱۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
 

نرم افزار حسابداري يكي از برنامه هاي كامپيوتري است كه شما را قادر به مديريت معاملات مالي خود مي كند. چنين برنامه هايي مي توانند به طور گسترده اي در حوزه هاي مختلف مورد استفاده قرار گيرند، برخي برنامه ها براي حسابداري در كسب و كارهاي ساده  و برخي نيز براي مديريت كل امور مالي و فعاليت هاي بزرگ طراحي شده اند. با استفاده از نرم افزار حسابداري، شركت ها مي توانند به راحتي از منابع در بخش هاي حسابداري خود استفاده كنند و اشتباهات حسابداري را كاهش دهند.

 

دلايل استفاده از نرم افزارهاي حسابداري

 

 افزايش دقت در انجام محاسبات

 

نرم افزار حسابداري مي تواند به افزايش دقت در امور مالي شما با كاهش يا حذف خطاهاي انساني در محاسبه كمك كند. فرايندهاي حسابداري دستي شامل بسياري از محاسبات رياضي با دست است. يك محاسبه نادرست در اوايل فرآيند مي تواند تأثير زيادي بر محاسبات بعدي داشته باشد. از سوي ديگر، كامپيوترها عملا قادر به ايجاد چنين خطايي نيستند. با اين حال، لازم به ذكر است كه نرم افزار حسابداري از خطاهاي انساني ناشي از ورود داده ها يا اشتباهات تفسيري مصون نيست.

 

افزايش سرعت

 

با استفاده از نرم افزار حسابداري، كسب و كارها قادر به پردازش حساب هاي خود با سرعت بيشتري نسبت به پردازش دستي هستند. بخشي از اين افزايش سرعت ناشي از استفاده از رايانه ها است كه قادر به پردازش ارقام بسيار سريعتر از مغز انسان است. علاوه بر اين، نرم افزار حسابداري به سازمان ها اجازه مي دهد تا كارايي را با معرفي اتوماسيون بهينه سازي كنند. براي مثال، يك كسب و كار بايد ماليات فروش را در تمام معاملات خود ثبت كند. نرم افزار حسابداري مي تواند به صورت اتوماتيك براي هر ورودي ماليات تعيين شده را اتخاذ كند.

 

كاهش هزينه ها

 

مزاياي ناشي از سرعت و كارآيي نرم افزار حسابداري اغلب منجر به كاهش هزينه هاي كلي مي شود. استفاده از يك برنامه حسابداري به هر يك از اعضاي تيم حسابداري اين اجازه را مي‌دهد كه در زمان كمتري كار بيشتري را انجام دهند. به طور بالقوه به اين معني است كه افراد كمتري براي انجام كار حسابداري مورد استفاده قرار مي گيرند. اين به نوبه خود، مي تواند هزينه هاي اداري حسابداري را كاهش دهد.

 

ارائه انواع گزارش ها

 

نرم افزار حسابداري كمك مي كند تا اطلاعات مالي، دقيق و به موقع در اختيار كاركنان قرار بگيرد. به عنوان مثال فرض كنيد يك مدير مالي شركت بايد يك گزارش از نقدينگي داشته باشد تا دو ساعت ديگر در جلسه ارائه دهد. بسياري نرم افزارهاي حسابداري كاربران را قادر مي سازند تا گزارش هاي متنوع مالي را ، تنها با پر كردن يك فرم و يا كليك بر روي يك دكمه داشته باشند. اين در حالي است كه ايجاد چنين گزارشي به صورت دستي مي تواند يك فرايند وقت گير باشد.

 

كاهش ماليات

 

پرداخت ماليات هاي كسب و كار شما مي تواند يك فرايند پيچيده باشد و مستلزم پيگيري تمام معاملات شما باشد. نرم افزار حسابداري كمك مي كند تا اين فرايند را ساده تر انجام دهيد و اطمينان حاصل شود كه تمام جزئيات مالي كسب و كار شما در يك مكان قرار دارد. 

 

پيشنهاد ميكنم براي آشنايي بيشتر نرم افزار حسابداري قياس را مشاهده كنيد ..!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۵:۱۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

توري دولا بافت استيل

توري دولا بافت استيل

توري دولا بافت استيل را مي توان يكي از پركاربردترين انواع توري ها دانست كه اين توري به دليل جنس مرغوبي كه دارد بسيار مورد توجه قرار گرفته است توجه داشته باشيد كه توري دولا بافت استيل همانطور كه از نام آن پيداست از دو لايه نازك تشكيل شده و همين امر سبب افزايش مقاومت آن شده است. جنس اين توري كاملا استيل بوده و به همين دليل امكان زنگ زدن در آن وجود نخواهد داشت و امكان استفاده از آن به مدت بلند مدت وجود دارد. اين توري ها به گونه اي در هم تنيده شده اند كه امكان كش آمدن در آنها وجود نخواهد داشت  و به همين دليل در مصارف مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرد. لازم به ذكر است كه توري دولا بافت استيل براي كساني مناسب خواهد بود كه مي خواهند يك توري بسيار قوي داشته باشند و وزن اين توري ها معمولا بيشتر از توري هاي معمولي خواهد بود. قبل از خريد توري دولا بافت استيل بايد با مواردي آشنايي داشته باشيد تا در انتخاب توري مورد نظر خود دچار اشتباه نشويد. در اين مقاله سعي كرده ايم شما را با توري دولا بافت استيل به خوبي آشنا سازيم پس در ادامه با ما باشيد:

 

 

 

 

ويژگي هاي توري دولا بافت استيل

ويژگي هاي توري دولا بافت استيل

توري دولا بافت استيل به دليل ويژگي هاي منحصر به فردي كه دارد مورد توجه بسياري قرار گرفته است و از جمله مهمترين ويژگي هاي آن مي توان به ساختار مستحكم اشاره كرد چرا كه امكان جدا شدن حلقه ها به هيچ وجه از يكديگر وجود نخواهد داشت و به همين دليل مي توانيد به مدت طولاني تري از آن استفاده نماييد. توري ها معمولا در دو وجه متمايز در نظر گرفته شده اند و به همين دليل در اثر وارد شدن فشار از هر طرف امكان كش آمدن آن وجود نخواهد داشت و در هر صورت يكي از دو توري استفاده شده مقاومت خواهد نمود. لازم به ذكر است كه اين توري ها به دليل جنس استيلي كه دارند جذب آهنربا نخواهند شد و همين امر يكي از مزيت هاي آن به شمار مي رود. توي دولابافت استيل را مي توانيد در انواع اندازه هاي مختلف خريداري نماييد چرا كه هر يك از انواع اين توري داراي شبكه هاي متفاوت مي باشد و معني اين امر فاصله سيم هاي استيلي با يكديگر مي باشد و امكان خريد سفارشي توري نيز با ويژگي هاي منحصر به فرد شما وجود خواهد داشت.

كاربرد توري دولا بافت استيل

توري دولا بافت استيل كاربرد هاي مختلفي نسبت به توري هاي معمولي استيلي دارند و با توجه به پيشرفت جوامع و نياز به جداسازي ذرات ريز از يكديگر شبكه هاي توري ها بسيار ريز تر مي شوند و اين توري ها امكان عبور ريزترين ذرات را نخواهند داشت و به همين دليل هيچ ذره اي نمي تواند از اين توري ها بگذرد. معني دولابافت بودن اين توري ها را مي توان استفاده از دولا بافت استيلي دانست كه هر يك از اين الياف ها به يكديگر تنيده شده اند و مقاومت بيشتري پيدا كرده اند. از اين توري ها در بسياري از واحد هاي آزمايشگاهي استفاده مي شود و معمولا اصلي ترين كاربرد آن در مواقعي است كه نياز به جداسازي ذرات بسيار ريز مي باشد.

 

خريد و قيمت توري دولا بافت استيل

خريد و قيمت توري دولا بافت استيل

براي خريد توري دولا بافت استيل راه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت كه يكي از اين راه ها را مي توان مراجعه به مراكزي دانست كه در سطح شهر فعاليت مي نمايند. با مراجعه به اين مراكز مي توانيد محصول را مورد بررسي فيزيكي قرار دهيد اما بايد بدانيد كه خريد از اين مراكز نياز به وقت بيشتري خواهد داشت و به همين دليل كمتر مورد توجه قرار مي گيرد. مراكز اينترنتي را مي توان بهترين روش براي خريد اين محصول دانست چرا كه خريد از اين مراكز بسيار ساده بوده و مي توانيد در كمترين زمان ممكن نسبت به خريد محصول اقدام كرده و آن را جلوي درب منزل خود تحويل بگيريد. قيمت يكي از مواردي است كه در هنگام خريد حتما بايد به آن توجه شود و در رابطه با قيمت توري دولا بافت استيل بايد گفت: اين محصول با توجه به ويژگي هايي كه دارد قيمت مناسبي داشته و به همين دليل بسيار مورد توجه قرار گرفته است و البته بايد بدانيد كه قيمت توري دولا بافت استيل در مقايسه با توري هاي معمولي گران تر خواهد بود و قيمت آن حدود 4 برابر توري استيل خواهد بود.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد توري ها و مش هاي استيل 304 و 316 به وب سايت توري سون استيل (www.7steel.ir) مراجعه نماييد.
با تشكر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۲:۰۲ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

پرفكت ماني چيست؟ چگونه مي توان پرفكت ماني خريد؟ 

اگر مي خواهيد تراكنش هاي مالي خود را در بستر اينترنت با سرعت بالاتري انجام مي توانيد پرفكت ماني بهترين گزينه براي شما باشد حال در اين پست قصد داريم پرفكت ماني را بطور خلاصه و مفيد براي شما توضيح دهيم با ما همراه باشيد.

پرفكت ماني چيست؟ 

با پرفكت ماني(Perfect Money) شما در هر جاي دنيا كه باشيد مي توانيد به راحتي براي خود اكانتي در آن بسازيد و از امتيازات و خدمات عالي اين شركت بهره مند شويد. پرفكت ماني از اولين شركت هايي است كه خدماتي همچون تبادلات مالي و صرافي ارز را در سطح بين المللي انجام مي دهند. جالب است كه بدانيد با وجود تحريم هاي آمريكا عليه ايران پرفكت ماني، از معدود شركت هاي مالي و اعتباري است كه ايرانيان از دسترسي به خدمات خود محروم نكرده است.

در سايت پرفكت ماني هر كسي به راحتي مي تواند تبادلات مالي و ارزي خود را در بستر اينترنت انجام دهد. يكي از ويژگي هاي سامانه پرفكت ماني اين است كه به اشخاصي كه در پرداخت هاي ارزي به ساير نقاط جهان و دريافت ارز از خارج از كشور با مشكل مواجه هستند، خدمات ويژه ارائه مي دهد.

همچنين پرفكت ماني و هم سام اكسچنجر به عنوان عامليت پرفكت ماني قادر به حفظ امنيت حريم شخصي و سياست هاي مربوط به امور مالي شما مي باشد و شما مي توانيد با خيال آسوده با اين سامانه امين كار كنيد.

شركت مالي اعتباري پرفكت ماني در حال حاضر در كشور پاناما قرار دارد كه بر اساس قوانين آن كشور كه خيلي هم پيچيده نيست و شما مي توانيد در وب سايت اين سامانه بخشي كه براي فارسي زبانان طراحي نمودند را مشاهده نماييد و به راحتي امور مربوطخريد و فروش پرفكت مانيرا از طريق سام اكسچنجر در اين سامانه انجام دهيد.

 

ووچر پرفكت ماني چيست؟

در اين بخش از مقاله به توضيح خواهيم داد كه ووچر پرفكت ماني چيست؟ تا پيش از اين كه سامانه اي به نام پرفكت ماني ثبت شود در موسسات بين المللي مالي اعتباري نظير پرفكت ماني از چك هاي بانكي، جهت حمل نكردن پول نقد بهره برده مي شد. اما در حال حاضر مي توان گفت كه اين روش منسوخ شده  و ووچرها  جاي آنها را گرفته اند. بطور خلاصه مي توان گفت كه ووچر پرفكت ماني، نوعي چك ديجيتالي بين المللي است.

سام اكسچنجرجهت ايجاد ووچر پرفكت ماني و انجام تبادلات مالي ، ياري گر شما خواهد بود. كافي است به اين وبسايت مراجعه كنيد تا بتوانيد از طريق سام اكسچنجر، ووچر پرفكت ماني خود را تهيه نماييد.

شما به راحتي مي توانيد ووچر پرفكت ماني را، از سايت سام اكسچنجر تهيه كنيد و در آن به خريد و فروش آن بپردازيد. سام اكسچنجر، با دارا بودن تجربه كافي در خصوص تبادلات مالي و اعتباري بين المللي محلي مناسب و امني براي انجام خريد و فروش پرفكت ماني و ووچر پرفكت ماني است. با ما همراه باشيد تا در ادامه با خدمات سام اكسچنجر بيشتر آشنا شويد.

سام اكسچنجر چيست ؟

خريد و فروش پرفكت ماني با كمترين قيمت در سام اكسچنجر

يكي از معتبرترين صرافي هاي آنلاين در زمينه ي خريد و فروش پرفكت ماني و وچر پرفكت ماني سام اكسچنجر است. اگر شما حسابي در پرفكت ماني داشته باشيد و يا به عبارتي در پرفكت ماني اكانتي داشته باشيد مي توانيد از طريق وب سايت سام اكسچنجر، با كمترين كارمزد به خريد و فروش پرفكت ماني بپردازيد. اين سايت معتبر امكاناتي را فراهم نمود تا شما در فضايي امن فروش پرفكت ماني با كمترين قيمت را و ساير خدمات پرفكت ماني را انجام دهيد.

اگر مي خواهيد در كمترين زمان و با پرداخت كمترين قيمت بتوانيد تبادلات مالي خود را در پرفكت ماني انجام دهيد كافي است به وبسايت www.samexchanger.com مراجعه كنيد.

همانطور كه گفتيم شما مي توانيد در سايت خريد و فروش پرفكت ماني (سام اكسچنجر)به فروش پرفكت ماني با كمترين قيمت و بالاترين امنيت اقدام نماييد. از آنجايي كه اين سايت پايبند به قوانين جمهوري اسلامي ايران است تمام اطلاعات هويتي شما نزد اين سامانه كاملا ً محرمانه خواهد بود. و به هيچ وجه با سايت هاي شرط بندي و قماربازي همكاري نمي كند.

شما مي توانيد با خيالي آسوده از تمامي خدمات و ويژگي هاي سام اكسچنجر بهره مند شويد زيرا هدف صرافي ارز ديجيتال سام اكسچنجر جلب رضايت كاربران از ارائه خدمات است و مهم ترين مسئله براي مديريت سام اكسچنجر، مشتري مداري و جلب رضايت كساني است كه براي تامين اكانت يا خريد و فروش پرفكت ماني به اين سايت مراجعه مي كنند.

پرفكت ماني چه كاربردي دارد؟

شايد اين سوال برايتان پيش بايد كه اصلا پرفكت ماني چه كاربردي دارد؟ به جرات مي توان گفت كه پرفكت ماني تغيير و تحول بزرگي در سيستم هاي مالي در جهان ايجاد كرد. كاربرد اين ارز ديجيتال را بطور خلاصه مي توان در موارد زير خلاصه كرد :

 • نگهداري الكترونيكي پول
 • انتقال آسان و سريع در عين حال ايمن پول
 • خريد ارزهاي رمزنگاري شده همچون بيت كوين و ارزهاي فيات مانند دلار و يورو
 • استفاده از پرفكت ماني در پروژه هاي مبتني بر اينترنت (استفاده به عنوان سيستم پرداختي)
 • خريد كالا بصورت آنلاين (بسياري از فروشگاه هاي آنلاين امروزه پرفكت ماني را به عنوان پول پرداختي مي پذيرند).

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۴:۰۱ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

جنسيس به عنوان بخش لاگژري خودروسازي هيونداي با ارائه خودروهاي G80 و G90 جاي پاي خود را در بازار باز كرد، حال وقت آن رسيده كه چالش جديدي براي رقابت با سري 3 بي ام و، آئودي A4 و مرسدس كلاس C را شروع كند.

در هفته گذشته جنسيس از G70 در كره رونمايي كرد, اما طبق شنيدها فعلا خبري از فروش در ايالات متحده نيست, و احتمالا به سال آينده موكول خواهد شد. مانند رقباي آلمانيش جنسيس در G70 سعي كرده المنت هاي خودروهاي قبلي خود را برداشته و در ظاهري فشرده تر عرضه كند. اما بايد منتظر ماند و ديد كه آيا در اين سگمنت شلوغ بازار موفق خواهد شد و يا خير؟ در اخبار امروز به آشنايي با جنسيس G70, رقيب بي ام و سري 3 خواهيم پرداخت.

Résultat de recherche d'images pour
علارقم شباهت ظاهري G80 و G90 , هيونداي جنسيس سعي كرده G70 ظاهري خوش استيل تر به نسبت پيشينيان محافظه كارش برخوردار باشد. جلو پنجره G70 بسيار شبيه آئودي است ولي بطور كلي نماي جلويي خودرو به گونه است كه انگار خودرو چهره خود را درهم كشيده تا ظاهري خشن تر به خود بگيرد. در G70 جنسيس سعي كرده با كشيده تر كردن كاپوت, كوتاه تر كردن صندوق عقب و خروجي هاي اگزور بزرگتر ظاهري اسپورت تر به خودرو بدهد.

 

 

قرار است G70 با سه پيشرانه مختلف عرضه مي شود, 2 موتور بنزيني و يك ديزل, كه به احتمال خيلي زياد موتور ديزل در ايالات متحده ارائه نخواهد شد. اولين پيشنهاد جنسيس موتور 2 ليتري چهار سيلندر توربوشارژ است كه توان خروجي اش 248 اسب بخار و گشتاورش 352 نيوتن متر است, دومي موتور 3.3 توين توربو 6 سيلندر است با توان خروجي 365 اسب و گشتاور 510 نيوتن متر و در انتها موتور ديزل قرار دارد, با ظرفيت 2.2 ليتر, توبوشارژ و 4 سيلندر, كه مي تواند 200 اسب بخار قدرت و 440 نيوتن متر گشتاور توليد نمايد.

Résultat de recherche d'images pour

طبق اعلام جنسيس در بين گزينه هاي بالا G70 با پيشارنه 6 سيلندر سريعترين است و مي تواند صفر تا صد كيلومتر را در 4.7 ثانيه طي كند و به حداكثر سرعت 257 كيلوكتر بر ساعت برسد, به نظر مي آيد اين پيشرانه دقيقا همان موتوري است كه بر روي G90, G80 اسپرت و كيا استينگر نصب شده, شباهت هاي استينگر و G70 به همينجا ختم نمي شود و به نظر مي آيد هر دوي اين خودروها بر روي يك پلتفورم ساخته شده اند. جنسيس تنها يك پيشنهاد براي گيربكس به خريداران ارائه مي كند, 8 سرعته اتوماتيك, اماخريداران مي توانند مابين ديفرانسيل هاي RWD يا 4WD يكي را انتخاب كنند.

خوشبختانه دوستداران اين برند كرده اي مي توانند به راحتي مي توانند براي اجاره اولين نسل خودرو جنسيس در شهر هاي تهران و كيش اقدام كنند؛ براي اجاره اين خودرو در تهران و كيش مي توانيد به صفحه اصلي سايت مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۹:۴۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

گزارش كارآموزي رشته حسابداري نمونه كاملي از فايل كارآموزي حاضر است كه توسط تيم تخصصي فايل پژوهشي معلمان جهت استفاده شما عزيزان قرار گرفته است. تيم تخصصي فايل پژوهشي معلمان آموزش و پرورش از هيچ تلاشي در راستاي نگارش فايل گزارش كارآموزي رشته حسابداري فروگزاري ننموده است و محتويات فايل گزارش كارآموزي رشته حسابداري را به همه شكل تاييد مي كند.

قسمتي از اين گزارش كارآموزي:

پيشگفتار :

در طول دوره كارآموزي در شركت تولي پرس در  استان قزوين  ، با سيستم هاي گوناگون حسابداري و انبارداري در شركت آشنا شدم و به بررسي آنها پرداختم ، شركت را از جوانب گوناگون مورد بررسي قرار داده و به نتايج و راهكارهايي در زمينه بهبود وضعيت در شركت دست يافتم ، اين گزارش خلاصه اي است از آموخته هاي اينجانب در طول دوره كارآموزي كه به استحضار جنابعالي خواهد رسيد .

مقدمه :

جذابيت بهره‌جويي از نرم‌افزارهاي مالي زماني نمود پيدا مي كند كه لازم باشد محاسبات پيچيده‌اي در كوتاه‌ترين زمان ممكن و با پرهيز از هرگونه خطايي صورت گيرد.  محاسبه‌ي حقوق و دستمزد كاركنان در سازمان‌ها و موسسات اقتصادي مثال بارزي از همين محاسبات زمان‌بر است كه مسئولين مالي هميشه درگير آن هستند. حال آن كه به دليل تنوع شيوه‌هاي محاسبه و تعدد عوامل تاثيرگذار، طراحي نرم‌افزاري كه پاسخگوي نياز كاربران گوناگوني باشد، از ظرافت و پيچيدگي خاصي برخوردار است. سيستم «حقوق و دستمزد»، وظيفه محاسبه حقوق و مزاياي كاركنان سازمان را با توجه به اطلاعات دريافتي از ساير سيستم‌هاي حوزه «اداري- مالي» بر عهده دارد. اين سيستم از يك سو ارتباط تنگاتنگي را با سيستم «مديريت منابع انساني» جهت دريافت اطلاعات استخدامي پرسنل برقرار و از سوي ديگر اطلاعات عملكرد پرسنل را از سيستم «حضور و غياب» دريافت مي‌نمايد. اطلاعات مالي ايجاد شده در محاسبات اين سيستم نيز به‌طور مكانيزه به سيستم «حسابداري مالي» ارسال مي‌گردند. امكانات گسترده اين سيستم در تعريف پارامترهاي محاسبه حقوق به‌صورت كاملا پويا و با توجه به نيازهاي موجود، سازمان را قادر مي‌سازد كه بدون وابستگي به لايه‌هاي نرم‌افزاري، اطلاعات خود را در سيستم تعريف نموده و آن را بسته به نيازهاي خود بومي نمايد.

تيم تخصصي فايل پژوهشي معلمان است كه توانسته ايم به كمك و راهنمايي شما عزيزان همه سعي خود را در تدوين فايل گزارش كارآموزي رشته حسابداري انجام دهيم .بانك فايل پژوهشي معلمان :گزارش كارآموزي

 

كارآموزي چيست؟

كارآموزي يا كارورزي دوره اي حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجوياني است كه رشته هايي با واحد هاي عملي زياد مثل صنايع دستي چوب  دارند.اين دانشجويان با قرار گرفتن در محيط كار تحت همين عنوان به كسب تجربه و محك زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند مي پردازند.

اين بخش يكي از قسمت هاي ويژه بخش كامل گزارش كارآموزي معلم بلاگ است ..!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۴:۳۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

اگر تمايل داريد كه نسبت به حذف اكانت تلگرام خود اقدام كنيد در اين مقاله با موبايل كمك همراه باشيد. Telegram – تلگرام يك مسنجر قدرتمند، رايگان و براي گوشي‌هاي هوشمند مي‌باشد كه با تمركز بر روي دو فاكتور مهم سرعت و امنيت بسيار بالا طراحي شده است. اما در صورتي كه تصميم بگيريد حساب كاربري خود را در تلگرام ديليت كنيد بايد بدانيد كه گزينه ديليت اكانت تلگرام به صورت پيش‌فرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و براي حذف حساب خود از تلگرام، بايد ابتدا وارد سايت تلگرام شده و از طريق وب سايت اقدام به پاك كردن اكانت خود خود كنيد. با موبايل كمك همراه باشيد.

ما در اين مقاله قصد داريم كه به آموزش تصويري نحوه پاك كردن اكانت تلگرام بپردازيم. چنانچه در رابطه با اين موضوع نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، مي‌توانيد با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك تماس حاصل كنيد و از آن‌ها راهنمايي دقيق‌تري بخواهيد.

اين مطلب در تاريخ دوم ارديبهشت ماه 97 آپديت شده است و طبق تغييرات جديد تلگرام، آموزش مجددا بازنويسي شد.

هرگونه سوال در رابطه با اين مطلب و مشكلات نرم‌افزاري موبايل خود داريد، با همكاران ما در شركت همراه‌رايانه تماس بگيريد

شماره تماس از سراسر كشور
(بدون پيش شماره و از تلفن ثابت)9099070345

مرحله 1: ورود به سايت تلگرام و وارد كردن شماره موبايل تلگرام

همانطور كه بالاتر خدمتتان عرض كرديم، ديليت اكانت تلگرام با موبايل ممكن نيست و بايد حتما وارد سايت تلگرام شويد.

Deactivate Telegram

step 1 delete account telegram

در اين صفحه، شماره موبايل خود را وارد نماييد. (۹۸+ را به‌جاي صفر اول وارد كنيد) و روي Next كليك كنيد.

مرحله 2: دريافت پسورد حذف تلگرام و وارد كردن آن در سايت تلگرام

دريافت پسورد براي حذف اكانت تلگرام

در همين لحظه پيامي به تلگرام شما فرستاده مي‌شود كه حاوي يك رمز حذف اكانت تلگرام شما مي‌باشد. اكنون كافيست پسوردي را كه دريافت كرده‌ايد، در قسمت Confirmation code وارد كرده و روي Sign in كليك نماييد.

آموزش ديليت اكانت تلگرام

مرحله 3: نكات مهم قبل از ديليت اكانت كردن تلگرام 

در اين صفحه تلگرام نكاتي را قبل از انجام پاكر كردن حساب، به شما گوش زد مي‌كند. “توجه داشته باشيد كه اگر حساب خود را حذف كنيد، تمام پيام‌ها، گروه‌ها و مخاطبين شما به جاي بازيابي، حذف مي‌شوند.”

هشدار تلگرام: لطفا در صورتي حساب خود را حذف كنيد كه ديگر به هيچ عنوان نمي‌خواهيد از آن استفاده كنيد. اگر شما اكانت خود را حذف كنيد، شايد تا چند روز نتوانيد مجددا ثبت نام كنيد.

در آخر اين صفحه و در قسمت Why are you leaving?، تلگرام علت اينكار را از شما جويا مي‌شود كه شما مختاريد اين قسمت پر كنيد و يا خالي بگذاريد. بر روي گزينه Done كليك كنيد.

نكات مهم قبل از ديليت اكانت تلگرام مرحله 3

بيشتر بدانيد: براي تغيير شماره تلگرام يا change number مي‌توانيد مقاله “آموزش تغيير شماره در تلگرام” را بخوانيد.

مرحله نهايي: آيا از پاك كردن اكانت تلگرام اطمينان داريد؟

در اين مرحله تلگرام براي آخرين بار از شما مي‌پرسد كه آيا از حذف اكانت تلگرام خود اطمينان داريد؟! شما با كليك كردن بر روي گزينه Yes, delete my account اكانت تلگرام خود را ديليت كرديد.

ديليت اكانت تلگرام

اكنون اكانت و سابقه فعاليت شما در تلگرام به طور كامل حذف خواهد شد و براي تمام مخاطبين شما به جاي اسم شما در تلگرام، delete account نوشته مي‌شود.

حذف اكانت تلگرام

جمع‌بندي و نكات مهم

همانگونه كه مشاهده كرديد در اين مقاله به آموزش ديليت اكانت تلگرام پرداختيم. توجه داشته باشيد چنانچه در روز چندين بار اقدام به پاك كردن اكانت خود نماييد، شماره شما فلود يا phone number Flood مي‌شود كه براي رفع آن مي‌توانيد مقاله “رفع مشكل فلود Phone Number Flood تلگرام” را مطالعه نماييد. چنانچه در رابطه با اين موضوع نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، مي‌توانيد با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك تماس حاصل كنيد و از آن‌ها راهنمايي دقيق‌تري بخواهيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۰:۰۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

استانبول يكي از زيباترين شهرهاي تركيه و مقصدي بي‌نظير براي گشت‌وگذار و سفر است. زيبايي‌هاي اين كشور و مردم مهمان‌نواز آن شما را محسور خود خواهند كرد. هرچه بيشتر در خيابان‌هاي استانبول قدم بزنيد، بيشتر عاشقش مي‌شويد.

اگر اولين‌بار است كه به استانبول سفر مي‌كنيد، توصيه مي‌كنيم حداقل ۵ روز در اين شهر بمانيد تا بتوانيد از بيشتر نقاط اين شهر باستاني لذت و بهره‌ي كامل را ببريد. البته اگر مي‌خواهيد به‌طور كامل، استانبول و اطراف آن را ببينيد، بهتر است اتاقي به مدت ۱۰ روز در هتل رزرو كنيد.

استانبول شهر بزرگي است و جمعيت آن تا سال ۲۰۱۷ معادل ۱۵,۰۲۹,۲۳۱ بوده است. استانبول به بزرگي ديگر پايتخت‌هاي اروپايي است؛ اما در مقايسه با بيشتر آن شهرها، استانبول بسيار ارزان‌تر است. اگر برنامه‌ريزي خوب و دقيقي براي رفتن به استانبول داشته باشيد، مطمئن باشيد از سفر خود لذت خواهيد برد. در ادامه نكاتي كه بايد قبل از رفتن به استانبول بدانيد را، برايتان شرح خواهيم داد و همچنين براي سفر سريع تر شما ميتونيد تور لحظه آخري استانبول رو استفاده كنيد.

چگونه به استانبول برويم و چگونه از آن خارج شويم؟

استانبول

مي‌توانيد با اتوبوس، قطار يا هواپيما به استانبول برويد. اين تصميم شما است كه با كدام روش راحت‌تر هستيد. تقريبا تمامي شركت‌هاي هواپيمايي بزرگ، براي فرودگاه‌هاي آتاتورك و صبيحا تركيه پرواز دارند. شركت هواپيمايي تركيه نيز روابط خوبي با ديگر شركت‌هاي هواپيمايي سراسر جهان دارد. قبل از سفر مي‌توانيد قيمت بليط هواپيما را نيز به‌صورت اينترنتي بررسي كنيد.

گزينه‌ي ديگر براي سفر به استانبول، استفاده از تور است. تور مي‌تواند هزينه‌هاي شما را تا حد زيادي كاهش دهد. كجارو در پيدا كردن تور استانبول به شما كمك مي‌كند. مي‌توانيد فهرستي متنوع از تورهاي استانبول كه از طرف آژانس‌هاي گردشگري مختلف ارائه مي‌شود را در كجارو ببينيد، قيمت‌ها را مقايسه كنيد و در نهايت تور استانبول ارزان پيدا كنيد.

اگر مي‌خواهيد تجربه‌اي منحصربه‌فرد از سفر به استانبول كسب كنيد، مي‌توانيد با قطار به اين شهر برويد. براي رفتن به استانبول يا آنكارا، مي‌توانيد پس از تهيه‌ي بليط قطار، از تهران روانه‌ي اين شهر شده و از مسير زيباي مرزي لذت ببريد.

رواديد و امور مهاجرتي

از آنجايي كه قصد سفر به يك كشور خارجي را داريد، قبل از اين كار، بايد بدانيد براي سفر به تركيه چه مداركي نياز داريد. تركيه جزو كشورهايي است كه شهروندان ايراني براي سفر به آن نيازي به ويزاي تركيه ندارند. اما قطعا پاسپورت جزو مواردي است كه بايد در تمام سفرهاي خارجي همراهتان باشد. به ياد داشته باشيد تمامي مدارك مورد نياز خود براي سفر به تركيه را همراه داشته باشيد تا اولين سفرتان به اين كشور، تبديل به خاطره‌اي تلخ نشود.

در استانبول، كجا اقامت كنيم؟

استانبول

استانبول پر از هتل، مهمانسرا و سوئيت است. همه نوع اقامتگاهي در اين شهر وجود دارد؛ از ارزان‌ترينشان گرفته تا هتل‌هايي با قيمت‌هاي نجومي. قطعا بايد حواستان باشد كه بهترين مكان با كمترين هزينه را انتخاب كنيد. وب‌سايت‌هاي بسياري وجود دارند كه نرخ اقامت در هتل‌هاي استانبول را ثبت كرده‌اند. براي پيدا كردن بهترين هتل هاي استانبول هم مي‌توانيد از كجارو كمك بگيريد. فهرست كاملي از هتل‌هاي اين شهر را در كجارو ببينيد، قيمت‌ها را مقايسه كنيد و نظرات ساير كاربران در اين زمينه را بخوانيد تا بتوانيد بهترين گزينه را با توجه به بودجه خودتان انتخاب كنيد.

حتي مي‌توانيد از دوستان يا اقوامي كه قبلا به استانبول رفته‌اند نيز در اين زمينه كمك بخواهيد. مكان‌هايي مانند سلطان‌احمد، بي‌اوغلو و ميدان تقسيم براي رزرو هتل مناسب هستند. تمامي اين مكان‌ها، مملو از رستوران و غذاي خياباني بوده و نواحي امني براي اقامت محسوب مي‌شوند.

منبع : https://www.zoomit.ir/2019/2/6/312509/things-know-before-travel-istanbul/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۵:۱۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

بخش روانشناسي هر كتاب‌ فروشي كتاب‌هاي بسيار متنوعي از موضوعات و علايق را شامل مي‌شود، چه اين كتابفروشي آنلاين باشد چه يك كتابفروشي در همسايگي‌تان فرقي ندارذ. اگر دوست داريد دانش‌تان را در اين زمينه گسترش دهيد، مي‌توانيد كتاب‌هاي پيشنهادي ما را با كتاب‌هاي خودتان قياس كنيد. ما به دليلي خاص اين كتاب‌ها را انتخاب كرديم. آن‌ها به‌طور گسترده در دسترس همه هستند و در تقريبا هر كتابخانه يا كتابفروشي مي‌توانند يافت شود. آن‌ها موضوعات بسيار متنوعي را شامل مي‌شوند. ما دوست داشتيم آثار برتر روانشناسي را با توجه به ترتيب تاريخي و اهميت‌شان فهرست كنيم. برخي از اين آثار معاصرند اما امروزه به خاطر اهميت‌شان به يك اثر كلاسيك بدل شده‌اند. در اين مطلب 8 كتاب روانشناسي كه بهتر است شما نيز بخوانيد را به شما معرفي مي كنيم.

 

8 كتاب روانشناسي كه بهتر است شما نيز بخوانيد

۱- زيگموند فرويد، تعبير روياها (۱۹۰۰)

8 كتاب روانشناسي كه همه بايد بخوانند

نمي‌توان از اين فهرست با كتابي غير از اين اثر فرويد شروع كرد چراكه امروزه كلاسيك‌ترين اثر روانشناسي تمام تاريخ است. كار عظيم فرويد روانشناسي را به مرحله‌اي تازه وارد مي‌كند و يك جهان متفاوت پيش چشم ما مي‌گذارد. مطالعه‌ي تعبير روياها آسان نيست. همين‌طور نبوغ فرويد نه صرفا در ذهن تحليلي‌اش بلكه در علايق متنوع فكري‌اش است. در اين كتاب با دستورالعملي ساده براي رفتار و زندگي مواجه نمي‌شويم. نمي‌توانيد با اين كتاب بينشي درباره‌ي روياهاي شخصي‌تان به دست بياوريد. او طي اثر مسيرهاي مختلف ايد، اگو، و سوپراگو را گسترش مي‌دهد و نقشه‌اي از روان انساني ترسيم مي‌كند. داستان‌هاي سرگرم‌كننده‌ي زيادي درباره‌ي تحليل‌هاي فلسفي فرويد وجود دارند. او با جزئيات تمام روياهاي خودش و ديگران را به چيزهاي مختلف ربط مي‌دهد. فرويد با تداعي آزاد شروع مي‌كند و به فهم معنايشان در رويابين‌ها مي‌رسد. همين‌كه چند صفحه‌ي ابتدايي را خوانديد، حس خواهيد كرد كه چرا نمي‌توانيد يك رويا را به‌سادگي به يك فرمول مشخص ربط بدهيد.

 
 
 

۲- چارلز ام دوهيگ، قدرت عادت (۲۰۱۲)

كتاب روانشناسي قدرت عادت

من طي تمام حرفه‌ام روانشناسي خواندم اما بعد از خواندن اين كتاب حس مي‌كردم كه مي‌توان اين حوزه را به نحوي كاملا متفاوت و تازه درك كنم. اين اثر روانشناسي براي شخص من بسيار آموزنده بود. قطعا هر كسي در عرصه‌ي روانشناسي درباره‌ي شروط كلاسيك روان چيزهايي مي‌داند، حال چه يك دانشجوي ساده باشيد و چه يك پژوهشگر برجسته. همه‌مان از نقش روان در درمان برخي از مطلوب‌ترين و غيرمطلوب‌ترين رفتارها، عمل‌ها، اعتيادها، و انديشه‌ها اطلاع داريم. اما ديدن اين اصول رفتاري هميشه آسان نيست. دوهيگ فرايند اوليه‌ي رمان را به عادت ربط مي‌دهد. او توضيح مي‌دهد كه چطور عادت در زندگي‌هاي عادي هرروزه‌مان نقش دارند. مثلا چرا در فلان ساعت هر بعدازظهر بايد كلوچه بخوريد؟ چرا نمي‌توانيد از كنار يك فروشگاه رد شويد و چيزي از آنجا خريد نكنيد؟ چطور مي‌توانيد به عادت بازي‌هاي ويدئويي‌تان در شب‌ها خاتمه بدهيد؟ بهتر است اين كتاب را براي تحليل روان خودتان بخوانيد تا دريابيد كه عادت‌ها چقدر ساده در زندگي‌تان جريان دارند و حواس‌تان به آن‌ها نيست. پس از مطالعه‌ي كتاب نه تنها به شناختي بهتر از خودتان و اعتيادهاي رواني و رفتاري‌تان مي‌رسيد بلكه ياد مي‌گيريد چطور آن عادت‌ها را كنار بگذاريد و به سطحي تازه وارد شويد. اين اثر بينش تازه‌اي از ساده‌ترين و پايه‌ترين موضوعات زندگي‌تان به شما مي‌دهد.

۳- كارت هورني، شخصيت روانرنجور زمانه‌مان (۱۹۳۷)

كتاب روانشناسي شخصيت روانرنجور زمانه‌مان

آيا وقتي عنوان اين كتاب را مي‌بينيد حس مي‌كنيد كه عبارت زمانه ما قطعا بايد براي همين امروز باشد؟ گرچه كتاب در ۱۹۳۷ منتشر شده است اما بايد اذعان كرد كه شخصيت‌هاي روانرنجور همواره وجود داشته‌اند و همواره وجود خواهند داشت. او اين كتاب روانشناسي را به زباني عاميانه و براي همگان مي‌نويسد. به همين دليل ناشر از او مي‌خواهد تا عبارت زمانه‌ي ما را در عنوان كتاب بگنجاند. مهم‌ترين دستاورد كتاب روانشناسي هورني كليت آن است. از ديد ما يك نفس كاذب يا يك خود دروغين براي خودمان مي‌سازيم تا احساسات‌مان از اضطراب و ناامني را پوشش دهيم. مثلا امكان دارد حس كنيد به اندازه‌ي آدم‌هاي دوروبرتان باهوش نيستيد اما دوست نداريد وضعيت به همين منوال پيش برود. در نتيجه پيش دوستي مي‌رويد كه هم از شما برتر است و هم به او اطمينان داريد. با اين كار نه تنها هيچ بينش روانشناختي از خودتان به دست نمي‌آوريد بلكه اعتبارتان را هم نزد آن دوست از دست مي‌دهيد. همچنين امكان دارد تمام فرصت‌هاي لازم براي پيشرفت يك خودشناسي مناسب را هم ناديده بگيريد. دليلش اين است كه شما از شكست‌خوردن مي‌ترسيد. شما نگران‌ايد كه كارتان را با اين وضعيت از دست بدهيد. در نتيجه عمل‌هاي شما نشان مي‌دهند كه خودتان را دست كم گرفته‌ايد. و اين رفتار نشانه‌ي يك روانرنجوري عصبي است. تنها اميد شما در اين است كه خود واقعي‌تان را كشف كنيد و آن را از خود دروغين‌تان متمايز كنيد تا در نتيجه به يك زندگي مقبول برسيد.

براي مشاهده ادامه ليست بهترين كتاب هاي روانشناسي " اينجا " كليك كنيد ..!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۲:۲۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

خوردن عسل قبل از خواب چه فوايدي دارد؟

عسل طبيعي فوايد شگفت انگيزي دارد و معمولا خوردن آن قبل از خواب پيشنهاد مي شود. عسل باعث مي شود كبد گليكوژن لازم را براي شب توليد كند. وقتي قبل از خواب عسل مي خوريد مغز در حالت جستجو براي سوخت قرار مي گيرد.

عسل به داروي طلايي طبيعت معروف است. به اعتقاد بعضي ها نبايد از ساعت 7 عصر به بعد عسل بخوريم اما برخي از پزشكان اروپايي براي داشتن خواب بهتر و آرام تر يك ليوان شير گرم با يك قاشق عسل را توصيه مي كنند.

علاوه بر آن ها مكزيكي ها نيز نوشيدن چاي بابونه با يك قاشق چاي خوري عسل قبل از خواب تجويز مي كنند و به اعتقاد چيني ها نيز هر شب قبل از خواب بايد يك قاشق عسل خورده شود. و اما دلايلي كه خوردن عسل قبل از خواب پيشنهاد مي شود به شرح زير است.خوردن عسل

خوردن عسل

 

خوردن عسل

چرا بايد عسل را قبل از خواب بخوريم؟

 

فوايد خوردن عسل قبل از خواب:

شب ها بهتر مي خوابيد

عسل طبيعي فوايد شگفت انگيزي دارد و معمولا خوردن آن قبل از خواب پيشنهاد مي شود. عسل باعث مي شود كبد گليكوژن لازم را براي شب توليد كند. وقتي قبل از خواب عسل مي خوريد مغز در حالت جستجو براي سوخت قرار مي گيرد. عسل نيز با افزايش سطح انسولين و آزاد كردن تريپتوفان به مغز كمك مي كند.

تريپتوفان تبديل به سروتونين مي شود و بعدها به شكل ملاتونين در مي آيد.همه ما ملاتونين را به عنوان هورمون سلامت مي شناسيم زيرا سيستم ايمني را تقويت مي كند و بافت سلول ها را در طول استراحت دوباره مي سازد. ملاتونين هم هنگام خواب به بدن كمك مي كند و هم بعد از بيدار شدن باعث مي شود احساس خوبي داشته باشيد.

وزن كم مي كنيد

ورزشكاراني كه غذاهاي سرشار از فراكتوز (مثل عسل) نسبت به ديگران 10 برابر بيشتر چربي مي سوزانند و سطح استقامت خود را افزايش مي دهند. عسل به عنوان سوخت براي بدن عمل مي كند و كبد را قادر مي سازد تا گلوكز بيشتري توليد كند.

وقتي گلوكز توليد مي شود به مغز هشدار مي دهد كه سطح قند بالاست و آن را مجبور مي كند كه هورمون هاي سوخت چربي را آزاد كند. براي اين كه متوجه تغييرات بيشتري در سيستم كاهش وزن تان شويد رژيم عسل را دنبال كنيد و در تمام روز عسل را جايگزين شكر كنيد.

به علاوه قبل از خواب يك ليوان آب گرم با سه قاشق پر عسل بخوريد.

احساس بهتري نسبت به خودتان خواهيد داشت.  
فوايد عسل فقط به داشتن خواب خوب و كاهش وزن محدود نمي شود بلكه براي گلودرد نيز مي توان از آن به عنوان داروي سرفه استفاده كرد. 2 قاشق عسل بدترين گلودردها را هم درمان مي كند اما براي كودكان زير يكسال پيشنهاد نمي شود.

 

خوردن عسل

چرا بايد عسل را قبل از خواب بخوريم؟

 

از فوايد ديگر عسل مي توان به موارد زير اشاره كرد:

از جرم گرفتن دندان جلوگيري مي كند. 
به درمان آلرژي كمك مي كند. 
سيستم ايمني بدن را تقويت مي كند. 
به كودكاني كه دچار رفلكس اسيد معده هستند كمك مي كند. 
درست است كه عسل خوشمزه است اما نبايد در مصرف آن زياده روي كرد. فقط به يك قاشق اكتفا كنيد چون شكر آن بالاست. پس زياده روي باعث مي شود عسل ديگر مفيد نبوده بلكه مضر باشد. مصرف عسل به ديابتي ها توصيه نمي شود. كساني كه مبتلا به بيماري ديابت هستند براي مصرف عسل ابتدا بايد با پزشك مشورت كنند.

منبع : سايت نمناك


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۶:۰۲ ] [ ملودي ] [ نظرات (1) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 28
دیروز : 26
افراد آنلاین : 1
همه : 4566
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ /  گیربکس اتوماتیک خرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفونخرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خرید آبنما خانگی /  قیمت آجر / خدمات گرافیک فیلابی