اريكسن موزيك
آهنگ جديد ايراني

گزارش كارآموزي رشته حسابداري نمونه كاملي از فايل كارآموزي حاضر است كه توسط تيم تخصصي فايل پژوهشي معلمان جهت استفاده شما عزيزان قرار گرفته است. تيم تخصصي فايل پژوهشي معلمان آموزش و پرورش از هيچ تلاشي در راستاي نگارش فايل گزارش كارآموزي رشته حسابداري فروگزاري ننموده است و محتويات فايل گزارش كارآموزي رشته حسابداري را به همه شكل تاييد مي كند.

قسمتي از اين گزارش كارآموزي:

پيشگفتار :

در طول دوره كارآموزي در شركت تولي پرس در  استان قزوين  ، با سيستم هاي گوناگون حسابداري و انبارداري در شركت آشنا شدم و به بررسي آنها پرداختم ، شركت را از جوانب گوناگون مورد بررسي قرار داده و به نتايج و راهكارهايي در زمينه بهبود وضعيت در شركت دست يافتم ، اين گزارش خلاصه اي است از آموخته هاي اينجانب در طول دوره كارآموزي كه به استحضار جنابعالي خواهد رسيد .

مقدمه :

جذابيت بهره‌جويي از نرم‌افزارهاي مالي زماني نمود پيدا مي كند كه لازم باشد محاسبات پيچيده‌اي در كوتاه‌ترين زمان ممكن و با پرهيز از هرگونه خطايي صورت گيرد.  محاسبه‌ي حقوق و دستمزد كاركنان در سازمان‌ها و موسسات اقتصادي مثال بارزي از همين محاسبات زمان‌بر است كه مسئولين مالي هميشه درگير آن هستند. حال آن كه به دليل تنوع شيوه‌هاي محاسبه و تعدد عوامل تاثيرگذار، طراحي نرم‌افزاري كه پاسخگوي نياز كاربران گوناگوني باشد، از ظرافت و پيچيدگي خاصي برخوردار است. سيستم «حقوق و دستمزد»، وظيفه محاسبه حقوق و مزاياي كاركنان سازمان را با توجه به اطلاعات دريافتي از ساير سيستم‌هاي حوزه «اداري- مالي» بر عهده دارد. اين سيستم از يك سو ارتباط تنگاتنگي را با سيستم «مديريت منابع انساني» جهت دريافت اطلاعات استخدامي پرسنل برقرار و از سوي ديگر اطلاعات عملكرد پرسنل را از سيستم «حضور و غياب» دريافت مي‌نمايد. اطلاعات مالي ايجاد شده در محاسبات اين سيستم نيز به‌طور مكانيزه به سيستم «حسابداري مالي» ارسال مي‌گردند. امكانات گسترده اين سيستم در تعريف پارامترهاي محاسبه حقوق به‌صورت كاملا پويا و با توجه به نيازهاي موجود، سازمان را قادر مي‌سازد كه بدون وابستگي به لايه‌هاي نرم‌افزاري، اطلاعات خود را در سيستم تعريف نموده و آن را بسته به نيازهاي خود بومي نمايد.

تيم تخصصي فايل پژوهشي معلمان است كه توانسته ايم به كمك و راهنمايي شما عزيزان همه سعي خود را در تدوين فايل گزارش كارآموزي رشته حسابداري انجام دهيم .بانك فايل پژوهشي معلمان :گزارش كارآموزي

 

كارآموزي چيست؟

كارآموزي يا كارورزي دوره اي حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجوياني است كه رشته هايي با واحد هاي عملي زياد مثل صنايع دستي چوب  دارند.اين دانشجويان با قرار گرفتن در محيط كار تحت همين عنوان به كسب تجربه و محك زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند مي پردازند.

اين بخش يكي از قسمت هاي ويژه بخش كامل گزارش كارآموزي معلم بلاگ است ..!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۴:۳۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

اگر تمايل داريد كه نسبت به حذف اكانت تلگرام خود اقدام كنيد در اين مقاله با موبايل كمك همراه باشيد. Telegram – تلگرام يك مسنجر قدرتمند، رايگان و براي گوشي‌هاي هوشمند مي‌باشد كه با تمركز بر روي دو فاكتور مهم سرعت و امنيت بسيار بالا طراحي شده است. اما در صورتي كه تصميم بگيريد حساب كاربري خود را در تلگرام ديليت كنيد بايد بدانيد كه گزينه ديليت اكانت تلگرام به صورت پيش‌فرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و براي حذف حساب خود از تلگرام، بايد ابتدا وارد سايت تلگرام شده و از طريق وب سايت اقدام به پاك كردن اكانت خود خود كنيد. با موبايل كمك همراه باشيد.

ما در اين مقاله قصد داريم كه به آموزش تصويري نحوه پاك كردن اكانت تلگرام بپردازيم. چنانچه در رابطه با اين موضوع نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، مي‌توانيد با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك تماس حاصل كنيد و از آن‌ها راهنمايي دقيق‌تري بخواهيد.

اين مطلب در تاريخ دوم ارديبهشت ماه 97 آپديت شده است و طبق تغييرات جديد تلگرام، آموزش مجددا بازنويسي شد.

هرگونه سوال در رابطه با اين مطلب و مشكلات نرم‌افزاري موبايل خود داريد، با همكاران ما در شركت همراه‌رايانه تماس بگيريد

شماره تماس از سراسر كشور
(بدون پيش شماره و از تلفن ثابت)9099070345

مرحله 1: ورود به سايت تلگرام و وارد كردن شماره موبايل تلگرام

همانطور كه بالاتر خدمتتان عرض كرديم، ديليت اكانت تلگرام با موبايل ممكن نيست و بايد حتما وارد سايت تلگرام شويد.

Deactivate Telegram

step 1 delete account telegram

در اين صفحه، شماره موبايل خود را وارد نماييد. (۹۸+ را به‌جاي صفر اول وارد كنيد) و روي Next كليك كنيد.

مرحله 2: دريافت پسورد حذف تلگرام و وارد كردن آن در سايت تلگرام

دريافت پسورد براي حذف اكانت تلگرام

در همين لحظه پيامي به تلگرام شما فرستاده مي‌شود كه حاوي يك رمز حذف اكانت تلگرام شما مي‌باشد. اكنون كافيست پسوردي را كه دريافت كرده‌ايد، در قسمت Confirmation code وارد كرده و روي Sign in كليك نماييد.

آموزش ديليت اكانت تلگرام

مرحله 3: نكات مهم قبل از ديليت اكانت كردن تلگرام 

در اين صفحه تلگرام نكاتي را قبل از انجام پاكر كردن حساب، به شما گوش زد مي‌كند. “توجه داشته باشيد كه اگر حساب خود را حذف كنيد، تمام پيام‌ها، گروه‌ها و مخاطبين شما به جاي بازيابي، حذف مي‌شوند.”

هشدار تلگرام: لطفا در صورتي حساب خود را حذف كنيد كه ديگر به هيچ عنوان نمي‌خواهيد از آن استفاده كنيد. اگر شما اكانت خود را حذف كنيد، شايد تا چند روز نتوانيد مجددا ثبت نام كنيد.

در آخر اين صفحه و در قسمت Why are you leaving?، تلگرام علت اينكار را از شما جويا مي‌شود كه شما مختاريد اين قسمت پر كنيد و يا خالي بگذاريد. بر روي گزينه Done كليك كنيد.

نكات مهم قبل از ديليت اكانت تلگرام مرحله 3

بيشتر بدانيد: براي تغيير شماره تلگرام يا change number مي‌توانيد مقاله “آموزش تغيير شماره در تلگرام” را بخوانيد.

مرحله نهايي: آيا از پاك كردن اكانت تلگرام اطمينان داريد؟

در اين مرحله تلگرام براي آخرين بار از شما مي‌پرسد كه آيا از حذف اكانت تلگرام خود اطمينان داريد؟! شما با كليك كردن بر روي گزينه Yes, delete my account اكانت تلگرام خود را ديليت كرديد.

ديليت اكانت تلگرام

اكنون اكانت و سابقه فعاليت شما در تلگرام به طور كامل حذف خواهد شد و براي تمام مخاطبين شما به جاي اسم شما در تلگرام، delete account نوشته مي‌شود.

حذف اكانت تلگرام

جمع‌بندي و نكات مهم

همانگونه كه مشاهده كرديد در اين مقاله به آموزش ديليت اكانت تلگرام پرداختيم. توجه داشته باشيد چنانچه در روز چندين بار اقدام به پاك كردن اكانت خود نماييد، شماره شما فلود يا phone number Flood مي‌شود كه براي رفع آن مي‌توانيد مقاله “رفع مشكل فلود Phone Number Flood تلگرام” را مطالعه نماييد. چنانچه در رابطه با اين موضوع نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، مي‌توانيد با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك تماس حاصل كنيد و از آن‌ها راهنمايي دقيق‌تري بخواهيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۰:۰۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

استانبول يكي از زيباترين شهرهاي تركيه و مقصدي بي‌نظير براي گشت‌وگذار و سفر است. زيبايي‌هاي اين كشور و مردم مهمان‌نواز آن شما را محسور خود خواهند كرد. هرچه بيشتر در خيابان‌هاي استانبول قدم بزنيد، بيشتر عاشقش مي‌شويد.

اگر اولين‌بار است كه به استانبول سفر مي‌كنيد، توصيه مي‌كنيم حداقل ۵ روز در اين شهر بمانيد تا بتوانيد از بيشتر نقاط اين شهر باستاني لذت و بهره‌ي كامل را ببريد. البته اگر مي‌خواهيد به‌طور كامل، استانبول و اطراف آن را ببينيد، بهتر است اتاقي به مدت ۱۰ روز در هتل رزرو كنيد.

استانبول شهر بزرگي است و جمعيت آن تا سال ۲۰۱۷ معادل ۱۵,۰۲۹,۲۳۱ بوده است. استانبول به بزرگي ديگر پايتخت‌هاي اروپايي است؛ اما در مقايسه با بيشتر آن شهرها، استانبول بسيار ارزان‌تر است. اگر برنامه‌ريزي خوب و دقيقي براي رفتن به استانبول داشته باشيد، مطمئن باشيد از سفر خود لذت خواهيد برد. در ادامه نكاتي كه بايد قبل از رفتن به استانبول بدانيد را، برايتان شرح خواهيم داد و همچنين براي سفر سريع تر شما ميتونيد تور لحظه آخري استانبول رو استفاده كنيد.

چگونه به استانبول برويم و چگونه از آن خارج شويم؟

استانبول

مي‌توانيد با اتوبوس، قطار يا هواپيما به استانبول برويد. اين تصميم شما است كه با كدام روش راحت‌تر هستيد. تقريبا تمامي شركت‌هاي هواپيمايي بزرگ، براي فرودگاه‌هاي آتاتورك و صبيحا تركيه پرواز دارند. شركت هواپيمايي تركيه نيز روابط خوبي با ديگر شركت‌هاي هواپيمايي سراسر جهان دارد. قبل از سفر مي‌توانيد قيمت بليط هواپيما را نيز به‌صورت اينترنتي بررسي كنيد.

گزينه‌ي ديگر براي سفر به استانبول، استفاده از تور است. تور مي‌تواند هزينه‌هاي شما را تا حد زيادي كاهش دهد. كجارو در پيدا كردن تور استانبول به شما كمك مي‌كند. مي‌توانيد فهرستي متنوع از تورهاي استانبول كه از طرف آژانس‌هاي گردشگري مختلف ارائه مي‌شود را در كجارو ببينيد، قيمت‌ها را مقايسه كنيد و در نهايت تور استانبول ارزان پيدا كنيد.

اگر مي‌خواهيد تجربه‌اي منحصربه‌فرد از سفر به استانبول كسب كنيد، مي‌توانيد با قطار به اين شهر برويد. براي رفتن به استانبول يا آنكارا، مي‌توانيد پس از تهيه‌ي بليط قطار، از تهران روانه‌ي اين شهر شده و از مسير زيباي مرزي لذت ببريد.

رواديد و امور مهاجرتي

از آنجايي كه قصد سفر به يك كشور خارجي را داريد، قبل از اين كار، بايد بدانيد براي سفر به تركيه چه مداركي نياز داريد. تركيه جزو كشورهايي است كه شهروندان ايراني براي سفر به آن نيازي به ويزاي تركيه ندارند. اما قطعا پاسپورت جزو مواردي است كه بايد در تمام سفرهاي خارجي همراهتان باشد. به ياد داشته باشيد تمامي مدارك مورد نياز خود براي سفر به تركيه را همراه داشته باشيد تا اولين سفرتان به اين كشور، تبديل به خاطره‌اي تلخ نشود.

در استانبول، كجا اقامت كنيم؟

استانبول

استانبول پر از هتل، مهمانسرا و سوئيت است. همه نوع اقامتگاهي در اين شهر وجود دارد؛ از ارزان‌ترينشان گرفته تا هتل‌هايي با قيمت‌هاي نجومي. قطعا بايد حواستان باشد كه بهترين مكان با كمترين هزينه را انتخاب كنيد. وب‌سايت‌هاي بسياري وجود دارند كه نرخ اقامت در هتل‌هاي استانبول را ثبت كرده‌اند. براي پيدا كردن بهترين هتل هاي استانبول هم مي‌توانيد از كجارو كمك بگيريد. فهرست كاملي از هتل‌هاي اين شهر را در كجارو ببينيد، قيمت‌ها را مقايسه كنيد و نظرات ساير كاربران در اين زمينه را بخوانيد تا بتوانيد بهترين گزينه را با توجه به بودجه خودتان انتخاب كنيد.

حتي مي‌توانيد از دوستان يا اقوامي كه قبلا به استانبول رفته‌اند نيز در اين زمينه كمك بخواهيد. مكان‌هايي مانند سلطان‌احمد، بي‌اوغلو و ميدان تقسيم براي رزرو هتل مناسب هستند. تمامي اين مكان‌ها، مملو از رستوران و غذاي خياباني بوده و نواحي امني براي اقامت محسوب مي‌شوند.

منبع : https://www.zoomit.ir/2019/2/6/312509/things-know-before-travel-istanbul/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۵:۱۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

بخش روانشناسي هر كتاب‌ فروشي كتاب‌هاي بسيار متنوعي از موضوعات و علايق را شامل مي‌شود، چه اين كتابفروشي آنلاين باشد چه يك كتابفروشي در همسايگي‌تان فرقي ندارذ. اگر دوست داريد دانش‌تان را در اين زمينه گسترش دهيد، مي‌توانيد كتاب‌هاي پيشنهادي ما را با كتاب‌هاي خودتان قياس كنيد. ما به دليلي خاص اين كتاب‌ها را انتخاب كرديم. آن‌ها به‌طور گسترده در دسترس همه هستند و در تقريبا هر كتابخانه يا كتابفروشي مي‌توانند يافت شود. آن‌ها موضوعات بسيار متنوعي را شامل مي‌شوند. ما دوست داشتيم آثار برتر روانشناسي را با توجه به ترتيب تاريخي و اهميت‌شان فهرست كنيم. برخي از اين آثار معاصرند اما امروزه به خاطر اهميت‌شان به يك اثر كلاسيك بدل شده‌اند. در اين مطلب 8 كتاب روانشناسي كه بهتر است شما نيز بخوانيد را به شما معرفي مي كنيم.

 

8 كتاب روانشناسي كه بهتر است شما نيز بخوانيد

۱- زيگموند فرويد، تعبير روياها (۱۹۰۰)

8 كتاب روانشناسي كه همه بايد بخوانند

نمي‌توان از اين فهرست با كتابي غير از اين اثر فرويد شروع كرد چراكه امروزه كلاسيك‌ترين اثر روانشناسي تمام تاريخ است. كار عظيم فرويد روانشناسي را به مرحله‌اي تازه وارد مي‌كند و يك جهان متفاوت پيش چشم ما مي‌گذارد. مطالعه‌ي تعبير روياها آسان نيست. همين‌طور نبوغ فرويد نه صرفا در ذهن تحليلي‌اش بلكه در علايق متنوع فكري‌اش است. در اين كتاب با دستورالعملي ساده براي رفتار و زندگي مواجه نمي‌شويم. نمي‌توانيد با اين كتاب بينشي درباره‌ي روياهاي شخصي‌تان به دست بياوريد. او طي اثر مسيرهاي مختلف ايد، اگو، و سوپراگو را گسترش مي‌دهد و نقشه‌اي از روان انساني ترسيم مي‌كند. داستان‌هاي سرگرم‌كننده‌ي زيادي درباره‌ي تحليل‌هاي فلسفي فرويد وجود دارند. او با جزئيات تمام روياهاي خودش و ديگران را به چيزهاي مختلف ربط مي‌دهد. فرويد با تداعي آزاد شروع مي‌كند و به فهم معنايشان در رويابين‌ها مي‌رسد. همين‌كه چند صفحه‌ي ابتدايي را خوانديد، حس خواهيد كرد كه چرا نمي‌توانيد يك رويا را به‌سادگي به يك فرمول مشخص ربط بدهيد.

 
 
 

۲- چارلز ام دوهيگ، قدرت عادت (۲۰۱۲)

كتاب روانشناسي قدرت عادت

من طي تمام حرفه‌ام روانشناسي خواندم اما بعد از خواندن اين كتاب حس مي‌كردم كه مي‌توان اين حوزه را به نحوي كاملا متفاوت و تازه درك كنم. اين اثر روانشناسي براي شخص من بسيار آموزنده بود. قطعا هر كسي در عرصه‌ي روانشناسي درباره‌ي شروط كلاسيك روان چيزهايي مي‌داند، حال چه يك دانشجوي ساده باشيد و چه يك پژوهشگر برجسته. همه‌مان از نقش روان در درمان برخي از مطلوب‌ترين و غيرمطلوب‌ترين رفتارها، عمل‌ها، اعتيادها، و انديشه‌ها اطلاع داريم. اما ديدن اين اصول رفتاري هميشه آسان نيست. دوهيگ فرايند اوليه‌ي رمان را به عادت ربط مي‌دهد. او توضيح مي‌دهد كه چطور عادت در زندگي‌هاي عادي هرروزه‌مان نقش دارند. مثلا چرا در فلان ساعت هر بعدازظهر بايد كلوچه بخوريد؟ چرا نمي‌توانيد از كنار يك فروشگاه رد شويد و چيزي از آنجا خريد نكنيد؟ چطور مي‌توانيد به عادت بازي‌هاي ويدئويي‌تان در شب‌ها خاتمه بدهيد؟ بهتر است اين كتاب را براي تحليل روان خودتان بخوانيد تا دريابيد كه عادت‌ها چقدر ساده در زندگي‌تان جريان دارند و حواس‌تان به آن‌ها نيست. پس از مطالعه‌ي كتاب نه تنها به شناختي بهتر از خودتان و اعتيادهاي رواني و رفتاري‌تان مي‌رسيد بلكه ياد مي‌گيريد چطور آن عادت‌ها را كنار بگذاريد و به سطحي تازه وارد شويد. اين اثر بينش تازه‌اي از ساده‌ترين و پايه‌ترين موضوعات زندگي‌تان به شما مي‌دهد.

۳- كارت هورني، شخصيت روانرنجور زمانه‌مان (۱۹۳۷)

كتاب روانشناسي شخصيت روانرنجور زمانه‌مان

آيا وقتي عنوان اين كتاب را مي‌بينيد حس مي‌كنيد كه عبارت زمانه ما قطعا بايد براي همين امروز باشد؟ گرچه كتاب در ۱۹۳۷ منتشر شده است اما بايد اذعان كرد كه شخصيت‌هاي روانرنجور همواره وجود داشته‌اند و همواره وجود خواهند داشت. او اين كتاب روانشناسي را به زباني عاميانه و براي همگان مي‌نويسد. به همين دليل ناشر از او مي‌خواهد تا عبارت زمانه‌ي ما را در عنوان كتاب بگنجاند. مهم‌ترين دستاورد كتاب روانشناسي هورني كليت آن است. از ديد ما يك نفس كاذب يا يك خود دروغين براي خودمان مي‌سازيم تا احساسات‌مان از اضطراب و ناامني را پوشش دهيم. مثلا امكان دارد حس كنيد به اندازه‌ي آدم‌هاي دوروبرتان باهوش نيستيد اما دوست نداريد وضعيت به همين منوال پيش برود. در نتيجه پيش دوستي مي‌رويد كه هم از شما برتر است و هم به او اطمينان داريد. با اين كار نه تنها هيچ بينش روانشناختي از خودتان به دست نمي‌آوريد بلكه اعتبارتان را هم نزد آن دوست از دست مي‌دهيد. همچنين امكان دارد تمام فرصت‌هاي لازم براي پيشرفت يك خودشناسي مناسب را هم ناديده بگيريد. دليلش اين است كه شما از شكست‌خوردن مي‌ترسيد. شما نگران‌ايد كه كارتان را با اين وضعيت از دست بدهيد. در نتيجه عمل‌هاي شما نشان مي‌دهند كه خودتان را دست كم گرفته‌ايد. و اين رفتار نشانه‌ي يك روانرنجوري عصبي است. تنها اميد شما در اين است كه خود واقعي‌تان را كشف كنيد و آن را از خود دروغين‌تان متمايز كنيد تا در نتيجه به يك زندگي مقبول برسيد.

براي مشاهده ادامه ليست بهترين كتاب هاي روانشناسي " اينجا " كليك كنيد ..!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۲:۲۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

خوردن عسل قبل از خواب چه فوايدي دارد؟

عسل طبيعي فوايد شگفت انگيزي دارد و معمولا خوردن آن قبل از خواب پيشنهاد مي شود. عسل باعث مي شود كبد گليكوژن لازم را براي شب توليد كند. وقتي قبل از خواب عسل مي خوريد مغز در حالت جستجو براي سوخت قرار مي گيرد.

عسل به داروي طلايي طبيعت معروف است. به اعتقاد بعضي ها نبايد از ساعت 7 عصر به بعد عسل بخوريم اما برخي از پزشكان اروپايي براي داشتن خواب بهتر و آرام تر يك ليوان شير گرم با يك قاشق عسل را توصيه مي كنند.

علاوه بر آن ها مكزيكي ها نيز نوشيدن چاي بابونه با يك قاشق چاي خوري عسل قبل از خواب تجويز مي كنند و به اعتقاد چيني ها نيز هر شب قبل از خواب بايد يك قاشق عسل خورده شود. و اما دلايلي كه خوردن عسل قبل از خواب پيشنهاد مي شود به شرح زير است.خوردن عسل

خوردن عسل

 

خوردن عسل

چرا بايد عسل را قبل از خواب بخوريم؟

 

فوايد خوردن عسل قبل از خواب:

شب ها بهتر مي خوابيد

عسل طبيعي فوايد شگفت انگيزي دارد و معمولا خوردن آن قبل از خواب پيشنهاد مي شود. عسل باعث مي شود كبد گليكوژن لازم را براي شب توليد كند. وقتي قبل از خواب عسل مي خوريد مغز در حالت جستجو براي سوخت قرار مي گيرد. عسل نيز با افزايش سطح انسولين و آزاد كردن تريپتوفان به مغز كمك مي كند.

تريپتوفان تبديل به سروتونين مي شود و بعدها به شكل ملاتونين در مي آيد.همه ما ملاتونين را به عنوان هورمون سلامت مي شناسيم زيرا سيستم ايمني را تقويت مي كند و بافت سلول ها را در طول استراحت دوباره مي سازد. ملاتونين هم هنگام خواب به بدن كمك مي كند و هم بعد از بيدار شدن باعث مي شود احساس خوبي داشته باشيد.

وزن كم مي كنيد

ورزشكاراني كه غذاهاي سرشار از فراكتوز (مثل عسل) نسبت به ديگران 10 برابر بيشتر چربي مي سوزانند و سطح استقامت خود را افزايش مي دهند. عسل به عنوان سوخت براي بدن عمل مي كند و كبد را قادر مي سازد تا گلوكز بيشتري توليد كند.

وقتي گلوكز توليد مي شود به مغز هشدار مي دهد كه سطح قند بالاست و آن را مجبور مي كند كه هورمون هاي سوخت چربي را آزاد كند. براي اين كه متوجه تغييرات بيشتري در سيستم كاهش وزن تان شويد رژيم عسل را دنبال كنيد و در تمام روز عسل را جايگزين شكر كنيد.

به علاوه قبل از خواب يك ليوان آب گرم با سه قاشق پر عسل بخوريد.

احساس بهتري نسبت به خودتان خواهيد داشت.  
فوايد عسل فقط به داشتن خواب خوب و كاهش وزن محدود نمي شود بلكه براي گلودرد نيز مي توان از آن به عنوان داروي سرفه استفاده كرد. 2 قاشق عسل بدترين گلودردها را هم درمان مي كند اما براي كودكان زير يكسال پيشنهاد نمي شود.

 

خوردن عسل

چرا بايد عسل را قبل از خواب بخوريم؟

 

از فوايد ديگر عسل مي توان به موارد زير اشاره كرد:

از جرم گرفتن دندان جلوگيري مي كند. 
به درمان آلرژي كمك مي كند. 
سيستم ايمني بدن را تقويت مي كند. 
به كودكاني كه دچار رفلكس اسيد معده هستند كمك مي كند. 
درست است كه عسل خوشمزه است اما نبايد در مصرف آن زياده روي كرد. فقط به يك قاشق اكتفا كنيد چون شكر آن بالاست. پس زياده روي باعث مي شود عسل ديگر مفيد نبوده بلكه مضر باشد. مصرف عسل به ديابتي ها توصيه نمي شود. كساني كه مبتلا به بيماري ديابت هستند براي مصرف عسل ابتدا بايد با پزشك مشورت كنند.

منبع : سايت نمناك


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۶:۰۲ ] [ ملودي ] [ نظرات (1) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 15
دیروز : 30
افراد آنلاین : 1
همه : 5269
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ /  گیربکس اتوماتیک خرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفونخرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت / انجام پروژه های متلب /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید / آموزش فتوشاپ / telegram channel subscribers / چت روم / خرید آبنما خانگی /  قیمت آجر / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت